NaStyku.pl

Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu stał się planem filmowym

Jak wiadomo, Görlitz słynie z tego, że nakręcono w nim sporo filmów. Teraz i Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu na kilka dni stał się planem filmowym.
fot. MDK Zgorzelec
fot. MDK Zgorzelec

Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu stał się na kilka dni planem filmowym. Nikt nie zdradza tytuły ale ma być to plan dla młodzieży, w którym pojawiają się gadające zwierzęta. 

Dlatego do końca tego tygodnia budynku nie będzie można zwiedzać. Z tego samego powodu odwołane (przesunięte na inny termin) zostały seanse wakacyjnego kina oraz pozostałe nasze aktywności. Wybaczcie. Mamy nadzieję, że zrekompensuje to Wam widok zgorzeleckiego domu kultury na wielkim ekranie, gdzie będzie stanowił tło dla filmu przygodowego dla młodzieży - informuje MDK. 

Dodatkowo do 26 lipca potrwają utrudnienia w ruchu przy MDK. 

fot. MDK Zgorzelec

Zobacz też: 

Czy wiesz, że…? Poznaj 20 ciekawostek o Görlitz

Dni Zgorzelca 2023! Tak się bawiliśmy podczas letniego wydarzenia

Aktualna ocena: 3,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci zabezpieczyli 160 działek metamfetaminy

Życie
wtorek, 16 lipca 2024, 09:47
W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

Zobacz również