NaStyku.pl

Miejscowe naprawy nawierzchni drogi przy ul. Boh. Getta w Zgorzelcu

Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji Urzędu Miasta Zgorzelec informuje, że 4 maja br. od godziny 7:00 Wykonawca firma ABM Zgorzelec I Sp. z o.o. Sp. komandytowa planuje rozpoczęcie miejscowych napraw nawierzchni jezdni ul. Boh. Getta.
ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu / fot. UM Zgorzelec
ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu / fot. UM Zgorzelec

Usuwanie uszkodzeń będzie prowadzone w ramach napraw gwarancyjnych.

Przy wykonywaniu napraw zastosowane będą miejscowe zabezpieczenia i wygrodzenia naprawianych powierzchni. Nad bezpieczeństwem użytkowników ruchu drogowego podczas prowadzenia prac czuwać będą pracownicy, których zadaniem będzie kierowanie ruchem na objętym naprawami odcinku. Kierowców i pieszych prosimy o stosowanie się do ich poleceń.

Planowany czas wykonania robót naprawczych nie przekroczy doby, jednak prosimy pamiętać, że zarówno rozpoczęcie, jak zakończenie prac uzależnione jest od warunków atmosferycznych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dzień otwarty w Policji | źr. KPP w Zgorzelcu

"Dzień otwarty" w zgorzeleckiej Policji

Życie
wtorek, 18 maja 2021, 09:51
Jeżeli myślicie o służbie w Policji to w najbliższą środę będzie okazja aby osobiście spotkać się z pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu i poznać szczegóły rekrutacji.

Zobacz również