NaStyku.pl

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

Każdego roku 12 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Opieka nad pacjentami, pomoc chorym, profesjonalne wsparcie lekarzy – to tylko niektóre, ale zarazem najważniejsze zadania pielęgniarek i położnych.
Starostwo Powiatowe
Starostwo Powiatowe

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych, jest doskonałą okazją aby docenić i podziękować za Ich zaangażowanie. W tym szczególnym dniu składamy wyrazy uznania za Wasz trud i poświęcenie i dziękujemy, że każdego dnia otaczacie swoich pacjentów fachową opieką.

Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz oraz Etatowy Członek Zarządu Ireneusz Owsik, bukietami kwiatów podziękowali pielęgniarkom za Ich codzienną, ciężką pracę i życzyli aby w tych szczególnie trudnych czasach nie zabrakło Im sił, wytrwałości i cierpliwości!

fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również