NaStyku.pl

MDK w Zgorzelcu zaprasza: Letnie kino wieczorową porą

Ciepły wakacyjny wieczór, gwiazdy nad głową, a na wielkim ekranie dobry film. Każdy, kto uważa, że to interesujący sposób na spędzenie wolnego czasu, może już się poczuć zaproszony.
fot. Dystrybutor
fot. Dystrybutor

20 sierpnia, zobaczymy włoski obraz pt. „(Nie)długo i szczęśliwie” , opowiadający o czterech parach, które nagle stają przed zaskakującym wyborem mającym wpływ na ich wspólną przyszłość.

Cztery małżeństwa dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie „tak”, a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do rozstania?

Letnie Kino rozpocznie się o 20:31, na terenach zielonych przy MDK. Na seans wstęp bezpłatny.

Widzów namawiamy, by zabrali ze sobą własne koce, leżaki i krzesełka turystyczne, ilość miejsc przygotowanych przez organizatorów będzie ograniczona.

*seans przeznaczony dla widzów dorosłych

* w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, seans może zostać odwołany

Letnie kino wieczorową porą
"(Nie)długo i szczęśliwie"
sobota, 20 sierpnia godz. 20:31

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również