NaStyku.pl

Mamy dla was kalendarze

Żeby Wasze dni w 2019 roku były tylko szczęśliwe, do ich odmierzania, zaznaczania i planowania mamy dla Was nowy miejski, zgorzelecki kalendarz.
Dla czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 miejskich kalendarzy
Dla czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 miejskich kalendarzy

Nowy miejski kalendarz zatytułowany jest „Zgorzelec malowniczy” i składa się z grafik autorstwa Wioletty Kotwickiej z serii pod tym samym tytułem. Kolejne miesiące 2019 roku ubarwione są m.in. widokiem katedry w Görlitz, mostu Staromiejskiego, czy placu Pocztowego.
Dla Czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 darmowych kalendarzy. Wystarczy zgłosić się po ich odbiór do Informacji Turystycznej w Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego 12 (Dom Jakuba) i wypowiedzieć z uśmiechem hasło: Czytam i lubię NaStyku.pl
Uwaga, kto pierwszy ten… ma :)

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zaakceptuj Twój e-PIT na podatki.gov.pl do 30 kwietnia

Termin na składanie rocznych deklaracji PIT za 2018 r. mija 30 kwietnia

Życie
czwartek, 18 kwietnia 2019, 08:41
Zostały już tylko 2 tygodnie, aby w usłudze Twój e-PIT zaakceptować albo odrzucić PIT za 2018 r. Jeśli do 30 kwietnia nie zrobisz tego oraz nie rozliczysz się w inny sposób, to urząd skarbowy uzna przygotowany dla ciebie e-PIT za złożony.
9. Wielkanocny Bieg dla Jaj

Wielkanocny Bieg dla Jaj 2019… dla Igora

Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 15:22
W sobotę, 27 kwietnia, w samo południe wystartuje 9. Bieg dla Jaj. Będzie bieg, spływ kajakowy, koncerty, malowanie buziek, zawody dla najmłodszych i wiele, wiele innych atrakcji. Dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie 7-letniego Igora.

Zobacz również

Zabezpieczone przez policję narkotyki i pieniądze / fot. KPP Zgorzelec
Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 11:09

Trzymała w domu narkotyki

Kryminalni zatrzymali 36-latkę, która przechowywała w mieszkaniu środki psychotropowe. Była...