NaStyku.pl

Mamy dla was kalendarze

Żeby Wasze dni w 2019 roku były tylko szczęśliwe, do ich odmierzania, zaznaczania i planowania mamy dla Was nowy miejski, zgorzelecki kalendarz.
Dla czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 miejskich kalendarzy
Dla czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 miejskich kalendarzy

Nowy miejski kalendarz zatytułowany jest „Zgorzelec malowniczy” i składa się z grafik autorstwa Wioletty Kotwickiej z serii pod tym samym tytułem. Kolejne miesiące 2019 roku ubarwione są m.in. widokiem katedry w Görlitz, mostu Staromiejskiego, czy placu Pocztowego.
Dla Czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 darmowych kalendarzy. Wystarczy zgłosić się po ich odbiór do Informacji Turystycznej w Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego 12 (Dom Jakuba) i wypowiedzieć z uśmiechem hasło: Czytam i lubię NaStyku.pl
Uwaga, kto pierwszy ten… ma :)

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Prokuratura Okręgowa w Jelenij Górze

Przemycał narkotyki z Holandii

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 19:26
Narkotyki o czarnorynkowej wartości około pół miliona złotych nie trafią na polski rynek. W areszcie osadzono Michała J., który przywiózł z Holandii blisko 10 kg ziela konopi innych niż włókniste, prawie 100 g żywicy konopi i ponad 50 g kokainy.
Zdjęcie poglądowe placu zabaw z urządzeniami sprawnościowymi

Otwarta Strefa Aktywności w Sulikowie

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 13:09
Jeszcze w tym roku przy istniejącym placu zabaw w Sulikowie zostanie wybudowana "Otwarta Strefa Aktywności". Gmina Sulików pozyskała środki zewnętrzne w wysokości 50 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zobacz również

Policja
Życie
środa, 22 maja 2019, 09:47

Pościg za kierowcą VW

Uciekał przed policją, brawurową jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników...