NaStyku.pl

Mamy dla was kalendarze

Żeby Wasze dni w 2019 roku były tylko szczęśliwe, do ich odmierzania, zaznaczania i planowania mamy dla Was nowy miejski, zgorzelecki kalendarz.
Dla czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 miejskich kalendarzy
Dla czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 miejskich kalendarzy

Nowy miejski kalendarz zatytułowany jest „Zgorzelec malowniczy” i składa się z grafik autorstwa Wioletty Kotwickiej z serii pod tym samym tytułem. Kolejne miesiące 2019 roku ubarwione są m.in. widokiem katedry w Görlitz, mostu Staromiejskiego, czy placu Pocztowego.
Dla Czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 darmowych kalendarzy. Wystarczy zgłosić się po ich odbiór do Informacji Turystycznej w Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego 12 (Dom Jakuba) i wypowiedzieć z uśmiechem hasło: Czytam i lubię NaStyku.pl
Uwaga, kto pierwszy ten… ma :)

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

zdjęcie ilustracyjne

Sierpniowy weekend na drogach. Policja zapowiada wzmożone kontrole

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 11:28
Przed nami kolejny długi weekend. Wielu z nas tych kilka sierpniowych wolnych dni spędzi poza domem, wypoczywając w różnych częściach Polski. W związku z tym, że duża grupa osób wybierze auto jako środek transportu, ruch na drogach będzie wzmożony.
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Pieńsk. Nie żyje 10-latek przygnieciony przez zbiornik z wodą

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 09:37
Nieszczęśliwy wypadek w Pieńsku. Nie żyje 10-letni chłopiec przygnieciony przez zbiornik z wodą. Przyczepa, na której znajdowało się dziecko i beczka z wodą przewróciła się podczas wykonywania manewru zawracania.

Zobacz również