NaStyku.pl

Majowy Piknik Sportowo-Rekreacyjny w Zgorzelcu [PROGRAM]

Zapraszamy na kolejną edycję Majowego Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego. Skwer ks. J. Popiełuszki w Zgorzelcu zamieni się w sportową arenę, na której będziemy skakać, biegać, wyciskać, pompować, kręcić, tańczyć, spacerować, grać w piłkę i ćwiczyć zapasy…
Program Majowego Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego w Zgorzelcu
Program Majowego Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego w Zgorzelcu

Słowem spędzać miło i zdrowo czas na świeżym powietrzu uprawiając sporty i wszelakie aktywności fizyczne. Ale nie tylko będziemy też przekonywać do czytania książek, uczyć makijażu, a dzieciom malować buźki.

Co będzie się działo podczas pikniku?

Aktywni seniorzy z Miejskiego Klubu Seniora w Zgorzelcu przygotowali pokaz jogi – popularnej formy ćwiczeń rozciągających, oddechowych i odprężających. Będzie też trochę o nordic walking’u. Chętni będą mogli wziąć udział w pokazowym treningu Strefy Ruchu, a także przeanalizować skład ciała i skonsultować się z trenerem personalnym Organic Fitness.

Na boisku przy ul. Parkowej swoje umiejętności piłkarskie zaprezentują zawodnicy grup młodzieżowych MSK Nysa Zgorzelec. Wojciech Pokrzewiński poprowadzi jogę na trawie, a zawodnicy CSW Kick-Fighter Zgorzelec przygotują pokaz sztuk walki.

Muzeum Łużyckie w Zgorzelcu zapraszają na Festiwal Gier Podwórkowych, gdzie będzie można m.in. zagrać w kapsle, państwa miasta, a także poskakać na gumie i kablu. Przy stoisku Miejskiej Biblioteki Publicznej będą gry i zabawy dla najmłodszych, a Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przygotuje warsztaty plastyczne i konkursy dla dzieci.

Szczegóły na plakacie! Widzimy się w niedzielę, 26 maja w godz. 15.00-18.00.

Holi Festival Poland, czyli święto kolorów w Zgorzelcu

Po raz pierwszy, w ramach Majowego Pikniku Sportowo-Rekreacyjnego, odbędzie się "Święto kolorów", czyli Holi Festival Poland, który pod hasłem "Pokolorujmy Polskę 2019" odwiedzi w tym roku 200 różnych miejsc. Holi Święto Kolorów to bezpłatna impreza szczególnie popularna wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Kolorowe proszki to nic innego jak mąka zabarwiona naturalnymi barwnikami spożywczymi wraz z drobną domieszką talku. Są one w pełni nieszkodliwe dla człowieka, a także w 100% zmywalne z ciała, włosów i ubrań. Będziemy się więc obsypywać kolorami, tańczyć, dokazywać i świetnie się przy tym bawić. Tu jednak uwaga, kto chce się przyłączyć do zabawy holi proszkami, mimo ich całkowitej spieralności, lepiej niech najlepszych ubrań nie ubiera. Więcej o evencie: https://wydarzenia.nastyku.pl/wydarzenie/holi-festival-swieto-kolorow-w-zgorzelcu,18,33cb9.html

Kiedy? Niedziela, 26 maja. O której godzinie startujemy? 15.00. Gdzie? Skwer im. ks. J. Popiełuszki w Zgorzelcu.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

zdjęcie ilustracyjne

Sierpniowy weekend na drogach. Policja zapowiada wzmożone kontrole

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 11:28
Przed nami kolejny długi weekend. Wielu z nas tych kilka sierpniowych wolnych dni spędzi poza domem, wypoczywając w różnych częściach Polski. W związku z tym, że duża grupa osób wybierze auto jako środek transportu, ruch na drogach będzie wzmożony.
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Pieńsk. Nie żyje 10-latek przygnieciony przez zbiornik z wodą

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 09:37
Nieszczęśliwy wypadek w Pieńsku. Nie żyje 10-letni chłopiec przygnieciony przez zbiornik z wodą. Przyczepa, na której znajdowało się dziecko i beczka z wodą przewróciła się podczas wykonywania manewru zawracania.

Zobacz również