NaStyku.pl

Lubań: Tragedia w jednym z przydomowych ogrodów. Nie żyje 38-latek

O tym, że niewiele trzeba do tragedii przekonali się w sobotę mieszkańcy jednej z posesji w Lubaniu. Wieczorem w oczku wodnym w przydomowym ogrodzie odkryto leżące ciało jednego z domowników.
fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Do tragedii doszło w sobotę, 16 września na terenie jednej z posesji w Lubaniu. Około 19:45 służby ratunkowe zostały zadysponowane do mężczyzny, który wpadł do przydomowego oczka wodnego. Z racji tego, że najbliższy zespół ratownictwa medycznego jechał z Leśnej, do poszkodowanego alarmowo zadysponowano strażaków. Z przekazanych informacji wynikało, że 38-letni mężczyzna przebywał pod wodą około 15 minut zanim został z niej wyciągnięty.

Zespół z Leśnej tj. D0220 po dotarciu na miejsce zdarzenia rozpoczął zaawansowane zabiegi medyczne – niestety po około 45 minutach reanimacji odstąpiono od czynności ratunkowych i stwierdzono zgon pacjenta. Na miejscu zdarzenia pierwsi pojawili się strażacy z PSP Lubań, którzy prowadzili RKO do przyjazdu naszego Zespołu przez ok. 8 minut, używając również defibrylatora automatycznego AED - poinformował Piotr Bednarek, rzecznik prasowy Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze.

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi postępowanie mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tragedii.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci zabezpieczyli 160 działek metamfetaminy

Życie
wtorek, 16 lipca 2024, 09:47
W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

Zobacz również