NaStyku.pl

Lubań. Schował narkotyki w biurku, zdradził go zapach w mieszkaniu

Lubańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu trzymał środki odurzające. Funkcjonariusze zabezpieczyli około 26 porcji marihuany.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Bardzo dobre rozpoznanie terenu przez dzielnicowego z Lubania pozwoliło na zatrzymanie młodego mężczyzny, u którego w miejscu zamieszkania ujawniono narkotyki. Po wejściu do mieszkania 34-latka wyczuwalna była woń palonych narkotyków. Jednak mężczyzna kategorycznie zaprzeczał, aby był w posiadaniu substancji zabronionych. Policjanci przystąpili do swoich dalszych działań. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili w szufladzie biurka porozrzucany susz roślinny oraz foliowe zawiniątka z zawartością suszu. Podejrzany przyznał się, iż jest to marihuana. - poinformowała asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowa KPP Lubań.

34-latek został zatrzymany. Wstępne testy wykazały, że mundurowi zabezpieczyli około 26 porcji marihuany. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również