NaStyku.pl

Leśna: Śmierć na moście

Mieszkańcy Leśnej informowali o policjantach pracujących przy moście na Kwisie. Mówiono o człowieku z rozbitą głową i możliwym zgonie około 60-letniego mężczyzny.
fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Pierwsze informacje do naszej redakcji dotarły około 20:30. Mieszkańcy Leśnej informowali o policyjnych technikach pracujących przy moście na Kwisie.

Jak informuje jeden z mieszkańców, około 17:30 przy sygnalizatorach znalazł leżącego mężczyznę i powiadomił o tym służby. Jako pierwszy na miejsce dotarł policjant komisariatu w Leśnej, a później dojechało pogotowie ratunkowe. Do 21:00 policja pracowała na miejscu.

Lubańska policja potwierdziła, że doszło do zgonu 62-latka, jednak policjanci wykluczają udział osób trzecich, mężczyzna zmarł w sposób naturalny.

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Maszynista

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRACY: MASZYNISTA ZUW

Życie
czwartek, 16 maja 2024, 18:36
W związku z wakatem w Zakładzie Uzdatniania Wody, Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Nysa” Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: Maszynista ZUW

Zobacz również

Woda w kulturze i sztuce
Życie
środa, 15 maja 2024, 11:47

Woda w kulturze i sztuce

Woda od zawsze fascynowała ludzi i miała ogromne znaczenie w...