NaStyku.pl

Kradzież, lichwa, stalker, oszust? Bezpłatna pomoc prawna w Zgorzelcu

Przed nami kolejny Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Od 21 do 28 lutego 2020 r. każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać bezpłatną poradę prawną w prokuraturach regionalnych, okręgowych i rejonowych w całym kraju.
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 2020
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 2020

W obchodach uczestniczyć będzie również Prokuratura Rejonowa w Zgorzelcu (w dniach 21.02, 24-28.02 2020r). Obchody Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw mają przypominać o konieczności ciągłego monitorowania sytuacji ofiar przestępstw w naszym kraju.

Codziennie w podanym okresie, w siedzibie lokalnej Prokuratury w godzinach od 10:00 do 15:00 wyznaczeni prokuratorzy pełnić będą dyżury, w ramach których udzielać będą informacji o uprawnieniach i obowiązkach osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Koronawirus: informacje Urzędu Miasta Zgorzelec

Trzech chorych na koronawirusa w powiecie zgorzeleckim

Życie
czwartek, 02 kwietnia 2020, 08:52
Na terenie powiatu zgorzeleckiego potwierdzono już 3 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Liczba ta w najbliższym czasie może wzrosnąć, ponieważ kolejnych 6 mieszkańców jest podejrzanych o zakażenie.
Urząd Skarbowy w Zgorzelcu.

Więcej czasu na złożenie PIT

Życie
środa, 01 kwietnia 2020, 09:59
Standardowo termin na złożenie rocznego zeznania PIT upływa 30 kwietnia. W tym roku deklaracje można jednak składać do końca maja.

Zobacz również