NaStyku.pl

Korzystaj z e-BOK PWiK NYSA Zgorzelec. Zadbaj o swój czas, pieniądze i ekologię

PWiK „NYSA” oferuje swoim klientom wygodną usługę, którą jest Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta. Korzystając z niej można oszczędzić swój czas, pieniądze i jednocześnie dbać o ekologię.
fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Dlaczego warto korzystać z e-BOK?

Korzystanie z portalu e-BOK jest bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich odbiorców usług świadczonych przez spółkę PWiK „NYSA” Zgorzelec, którzy zawarli umowę o zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzanie ścieków. Korzystając z elektronicznego biura obsługi klienta można na bieżąco monitorować zużycie wody, a tym samym je regulować oszczędzając pieniądze. Mają Państwo też stały wgląd w należności i salda co pozwala na dokładniejsze zaplanowanie domowego budżetu.

Warto też oszczędzać swój czas podając w formie elektronicznej stan wodomierza czy opłacić bieżący rachunek bez wychodzenia z domu.

Rezygnując z papierowej formy faktury na rzecz faktury elektronicznej wspólnie z PWiK „NYSA” Zgorzelec dbają Państwo o ekologię. Mniej zużytego papieru, kopert i znaczków to mniej ściętych drzew, które jak wiemy, są płucami naszej planety. Przede wszystkim jednak, korzystanie z e-BOK jest łatwe, przyjemne i intuicyjne dla klientów spółki.

Jak korzystać z e-BOK?

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta jest przystępnie zaprojektowanym narzędziem mającym za zadanie ułatwić Państwu kontakt z PWiK “NYSA”. Do założenia konta dostępowego wymagane jest podanie danych umieszczonych na ostatniej fakturze. Następnie otrzymają Państwo wiadomość drogą elektroniczną, na wskazany przez siebie adres e-mail, z tymczasowym hasłem dostępu, które należy zmienić po pierwszym zalogowaniu. Pomyślna rejestracja umożliwi dostęp do funkcjonalności platformy.

 

W ramach tej usługi uzyskują Państwo dostęp do informacji dotyczących indywidualnych kartotek, w tym:

- aktualnego stanu konta,

- składników i wysokości opłat, terminów płatności,

- stanów liczników poboru wody,

- numeru rachunku bankowego do wpłat.

Zachęcamy do rejestracja już dziś, kliknij w e-BOK PWiK "Nysa" 

Masz pytania? Wszelkie informacje związane z rejestracją do e-BOK można dodatkowo uzyskać w Dziale Obsługi Klienta PWiK “NYSA”: tel. 75 645 68 80 - 83.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również