NaStyku.pl

Koronawirus w Przedszkolu Publicznym nr 5 w Bogatyni. Placówka zamknięta do odwołania

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u pracowników Przedszkola Publicznego nr 5 w Bogatyni. Od poniedziałku (14.09) placówka jest zamknięta do odwołania.
Ważny komunikat!
Ważny komunikat!

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u pracowników Publicznego Przedszkola nr 5 w Bogatyni. Decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego placówka zostaje zamknięta od poniedziałku (19.09) do odwołania.

W niedzielę (13.09) PSSE Zgorzelec w swoim raporcie poinformowało, że z powodu nowego ogniska koronawirusa kwarantanną objętych jest 111 osób, podejrzana o zakażenie - 1 osoba i w sumie odnotowano 54 potwierdzone przypadki zakażenia, z czego 48 osób wyzdrowiało (w tym 1 osoba zmarła z powodu innej jednostki chorobowej), 3 osoby są w izolacji, 3 osoby zmarły z powodu zachorowania na COVID-19 (dane skumulowane).

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

MPGK Zgorzelec

Ważna informacja dla właścicieli nieruchomości niezamieszkałych

Życie
piątek, 25 września 2020, 10:15
Burmistrz Miasta Zgorzelec informuje, że zgodnie z uchwałą Rady Miasta Zgorzelec nr 180/2020 z dnia 21 sierpnia 2020 r. zmienione zostały zasady odbioru odpadów z nieruchomości niezamieszkałych, na których jednak powstają odpady komunalne.

Zobacz również