NaStyku.pl

Koronawirus w parafii w Porajowie. Sanepid szuka osób, które miały kontakt z zakażonym księdzem!

Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Porajowie ks. Zbigniew Korab jest zarażony koronawirusem. Zgorzelecki sanepid szuka osób, które w ostatnim czasie miały kontakt z duchownym.
Komunikat PPIS
Komunikat PPIS

Koronawirus nie odpuszcza. W ostatnim czasie w powiecie zgorzeleckim przybywa osób chorych. Testy wykazały koronawirusa u proboszcza Parafii Najświętszego Serca Pana Jezuska w Porajowie ks. Zbigniewa Koraba. Według informacji przekazanych przez Diecezję Legnicką, kanonik w ciężkim stanie przebywa w zgorzeleckim szpitalu.

Wszystkie osoby, które od 2 października miały kontakt z księdzem, proszone są o skontaktowanie się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Zgorzelcu pod nr telefonu 75 64 94 545 w godzinach 8:30-14:00.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Komputer

Dostałeś mailem wezwanie na policję? Uważaj, to oszustwo!

Życie
wtorek, 20 października 2020, 08:49
Dostałeś wezwanie na policję drogą elektroniczną? Uważaj, to oszustwo! Pobieranie i otworzenie załączonego do wiadomości pliku może zainfekować Twój komputer złośliwym oprogramowaniem.
Policjant / zdjęcie ilustracyjne

10 lat „odsiadki”

Życie
poniedziałek, 19 października 2020, 12:04
Włamanie do auta i kradzież ekspresu do kawy, klucza do kół oraz karty bankomatowej, niezatrzymanie się do kontroli drogowej i złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów - 42-latek może spędzić za więziennymi murami nawet dekadę.

Zobacz również

Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Życie
poniedziałek, 19 października 2020, 10:39

Znów zawyją syreny alarmowe

20 października 2020 r. zostanie przeprowadzony powiatowy trening systemu wczesnego...