NaStyku.pl

Kolejny drogowy przestępca zatrzymany

Posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami, miał cofnięte decyzją starosty uprawnienia. Okazał się osobą poszukiwaną. Miał przy sobie narkotyki. Kierowca Audi został zatrzymany przez policjantów z grupy SPEED.
Woreczek foliowy z krystaliczną substancją i tester narkotykowy / fot. KPP Zgorzelec
Woreczek foliowy z krystaliczną substancją i tester narkotykowy / fot. KPP Zgorzelec

Funkcjonariusze z grupy SPEED, pełniąc służbę na terenie gminy Zgorzelec, na jednym z parkingów podjęli kontrolę drogową wobec kierowcy Audi. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 37-latek prowadził pomimo sądowego zakazu i cofniętych uprawnień. Dodatkowo mężczyzna był osobą poszukiwaną – ma do odbycia zastępczą karę aresztu w wymiarze 145 dni. W wyniku dalszych czynności mundurowi zabezpieczyli przy nim woreczek foliowy z krystaliczną substancją. Przeprowadzone badania wykazały, że była to metamfetamina, z której można było przygotować prawie 50 porcji handlowych.

Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie będzie oczekiwał na karę za popełnione przestępstwa. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również