NaStyku.pl

Klub sportowy Bazalt znów będzie działał w Gminie Sulików

Wójt Gminy Sulików Robert Starzyński spotkał się z członkami nowego Zarządu Klubu Sportowego Bazalt Sulików. Klub po przerwie znów wznowi swoją działalność.
fot. Gmina Sulików
fot. Gmina Sulików

Jak informuje Gmina Sulików, wójt Robert Starzyński spotkał się z członkami nowego Zarządu Klubu Sportowego „Bazalt” Sulików". Spotkanie poświęcone było omówieniu zasad współpracy z Gminą oraz przedstawieniu kierunków działalności statutowej klubu.

Zmiana zarządu klubu nastąpiła w ślad za wcześniejszymi rozmowami z wójtem, jakie miały miejsce w sierpniu tego roku, w trakcie których wójt zapewnił, że udzieli swojego wsparcia w reaktywacji klubu. Stąd w wyniku odbytego zebrania sprawozdawczo-wyborczego nowym prezesem KS „Bazalt” Sulików został pan Rafał Stępień, wiceprezesem Pan Piotr Szczepański, sekretarzem Pan Dominik Baranek, a członkiem Pan Tomasz Baranek.
 
Stowarzyszenie w najbliższym czasie czeka szereg działań związanych z organizacją klubu po przerwie.
Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Maszynista

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRACY: MASZYNISTA ZUW

Życie
czwartek, 16 maja 2024, 18:36
W związku z wakatem w Zakładzie Uzdatniania Wody, Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Nysa” Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: Maszynista ZUW

Zobacz również

Woda w kulturze i sztuce
Życie
środa, 15 maja 2024, 11:47

Woda w kulturze i sztuce

Woda od zawsze fascynowała ludzi i miała ogromne znaczenie w...