NaStyku.pl

Kierowca wypożyczonego busa doprowadził do kolizji czterech aut

Przynajmniej godzinę trwały wczoraj utrudnienia w ruchu na DK30 w Lubaniu. Wszystko za sprawą kierowcy busa, który uderzył w kolumnę aut stojących przed sygnalizatorem świetlnym.
fot. eLuban.pl
fot. eLuban.pl

Ta kolizja to mały cios dla francuskiej myśli technicznej na ulicach Lubania. W jednej chwili uszkodzone zostały trzy renault i jeden peugeot. Do kolizji doszło wczoraj około 13:30 na ul. Rybackiej w Lubaniu na światłach przed skrzyżowaniem z ulicami Wrocławską i Podwale na pasie w kierunku Zgorzelca. Kierowca wypożyczonego busa marki Renault z impetem uderzył w stojącego jako ostatni na światłach Trafica, ten uderzył w stojącego przed nim Renault Captura, a jako ostatni uszkodzony został stojący jako pierwszy na światłach peugeot.

Kierowca, który doprowadził do zderzenia miał wyjaśniać poszkodowanym, że nie zadziałały mu hamulce gdy dojeżdżał do świateł, jednak nikt nie dawał wiary tym wyjaśnieniom. Początkowo mówiono o dwóch osobach, które w wyniku kolizji zostały poszkodowane. Ostatecznie, mimo drobnych dolegliwości, nikt nie zdecydował się skorzystać z pomocy medyków.

W wyniku zderzenia jeden pas ruchu na DK30 został zablokowany, a drugi ograniczony do wąskiego przejazdu tak, że jadące przez Lubań ciężarówki na około godzinę musiały zostać zatrzymane.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również