NaStyku.pl

Kierowała pod wpływem narkotyków. Została zatrzymana przez policyjną grupę SPEED

Kolejna mieszkanka naszego powiatu kierowała pojazdem pod wpływem metamfetaminy. Teraz 31-latka za popełniony czyn odpowie przed sądem.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Minionej doby policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej kierującą pojazdem marki Volkswagen. Jak wykazało badanie testerem narkotykowym 31-letnia mieszkanka powiatu zgorzeleckiego była pod wpływem metamfetaminy.

Teraz kobieta za popełniony czyn odpowie przed sądem. 

Przypominamy, że kierującemu pod wpływem narkotyków może grozić kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat. Wobec sprawcy sąd orzeka także zakaz prowadzenia pojazdów oraz świadczenie pieniężne - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu.

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również