NaStyku.pl

Jubileusz Złote Gody Państwa Wojtków

Teresa i Franciszek Wojtków z Pokrzywnika obchodzili Złote Gody. Jubilaci odebrali z rąk Wójta Gminy Zgorzelec medale nadane przez Prezydenta RP.
fot. Gmina Zgorzelec
fot. Gmina Zgorzelec

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego był okazją do uhonorowania Państwa Wojtków z Pokrzywnika Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Aktu dekoracji dokonał Wójt Piotr Machaj, który życzył jubilatom długich i pogodnych lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu, w poczuciu zasłużonego zadowolenia z owoców pracowitego życia oraz niegasnącej miłości.

Uhonorowaniem podniosłej chwili było wzniesienie toastu lampką szampana oraz wręczenie bukietów kwiatów i symbolicznych prezentów.

 

fot. Gmina Zgorzelec (4) 

Aktualna ocena: 1,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również