NaStyku.pl

Jeden weekend, czterech poszukiwanych

W świąteczny weekend na terenie powiatu zgorzeleckiego mundurowi zatrzymali czterech poszukiwanych.
Policyjna cela / fot. KPP Zgorzelec
Policyjna cela / fot. KPP Zgorzelec

Dobijał się do drzwi

Policjanci z Komisariatu Policji w Pieńsku zostali skierowani na interwencję do jednego z mieszkań w Zgorzelcu, gdzie według zgłaszającego jakiś mężczyzna dobija się do drzwi. W trakcie podjętych czynności okazało się, że mężczyzna, który chciał wejść do mieszkania, jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Ma do odbycia karę 114 dni więzienia. Został zatrzymany i trafił prosto do aresztu.

Jeden nie zapłacił grzywny, drugi spowodował kolizję

Policjant z Komisariatu Policji w Bogatyni podczas wspólnej służby z funkcjonariuszem straży miejskiej zatrzymali kolejno 33- i 50-latka. Pierwszy z nich był poszukiwany w celu odbycia kary więzienia za niezapłacone grzywny. Po ich uiszczeniu został zwolniony.

Natomiast 50-latek wpadł podczas prowadzenia czynności w miejscu kolizji. Mężczyzna wsiadł za kierownicę Volkswagena bez uprawnień. Nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w betonowe ogrodzenie jednej z posesji w Bogatyni. Przeprowadzone badanie wykazało, że był nietrzeźwy i poszukiwany przez organy ścigania w celu ustalenia miejsca pobytu. Teraz 50-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.

4 lata i 10 miesięcy pozbawienia wolności

W niedzielę bogatyńscy mundurowi zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który za przestępstwa przeciwko mieniu ma do odbycia karę 4 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił prosto do aresztu.

Wiesz, gdzie może przebywać osoba poszukiwana?

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu mundurowi proszą o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantowana jest pełna anonimowość.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Shutterstock

Nowoczesne terapie szansą dla pacjentek z rakiem piersi

Życie
poniedziałek, 29 maja 2023, 09:54
Z Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, że rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet - stanowi 23 proc. wszystkich nowotworów w tej grupie chorych.

Zobacz również