NaStyku.pl

Groźny wypadek na A4. Poszkodowane zostały trzy osoby

W niedzielne popołudnie, a autostradzie A4 doszło do groźnego wypadku. W jego wyniku poszkodowane zostały trzy osoby.
fot. KP PSP w Zgorzelcu
fot. KP PSP w Zgorzelcu

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu, w niedzielę doszło do niebezpiecznego wypadku z udziałem trzech pojazdów na autostradzie A4. 

Autostrada A4 na 12 kilometrze w kierunku granicy zablokowana. W wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych poszkodowane zostały trzy osoby. W działaniach ratowniczych uczestniczą zastępy z JRG Zgorzelec, OSP KSRG Czerwona Woda, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja - informowała wczoraj KP PSP w Zgorzelcu. 

Pamiętajcie by dostosować prędkość jazdy do panujących warunków na drodze, które od kilku dni są naprawdę trudne. 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również