NaStyku.pl

Finał XXI Mistrzostw Miasta i Gminy Bogatynia w Szachach (ZDJĘCIA)

W Bogatyni odbył się Finał XXI Mistrzostw Miasta i Gminy Bogatynia w Szachach. Turniej wzbudził dużo emocji. Trzeba przyznać, że w przygranicznym mieście mamy dużo utalentowanych, młodych szachistów.
fot. FB W.Dobrołowicz
fot. FB W.Dobrołowicz

Za nami wielki Finał XXI Mistrzostw Miasta i Gminy Bogatynia w Szachach w cyklu ,,Grand Prix''. Ostatnie w tym roku rozgrywki odbyły się w Szkole Podstawowej nr 3 w Bogatyni. Młodzi szachiści, chętni do sprawdzenia swoich umiejętności, jak zawsze walczyli o najlepsze wyniki. Rozgrywki wzbudziły mnóstwo emocji wśród zawodników i kibiców.

FOT. FB W.Dobrołowicz - Burmistrz MiG Bogatynia (6)

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również