NaStyku.pl

Dziś Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Odbierz swoją od Burmistrza Miasta Zgorzelec

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej jest jednym z naszych najmłodszych świąt państwowych, ustanowionym przez Sejm RP ustawą z dnia 20 lutego 2004r. Jak co roku, Burmistrz Miasta Zgorzelec rozda dziś mieszkańcom 500 flag narodowych.
UM Zgorzelec
UM Zgorzelec

Z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej już od kilku lat Burmistrz Miasta Zgorzelec rozdaje mieszkańcom flagi zachęcając, aby podczas świąt majowych, ale także innych świąt państwowych, każdy mieszkaniec Zgorzelca udekorował miejsce swojego zamieszkania flagą. Miasto Zgorzelec od roku 2007 z tej okazji prowadzi akcję dystrybucji flag narodowych, w ramach której mieszkańcom rozdano już ponad 5500 sztuk.

W tym roku ponownie Burmistrz Miasta Zgorzelec wręczy dla mieszkańców 500 flag narodowych, po które zapraszamy w poniedziałek 2 maja w Dzień Flagi przed Urząd Miasta w Zgorzelcu (wejście od ul. Warszawskiej), gdzie rozdawane będą od godz. 15:00.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Shutterstock

Nowoczesne terapie szansą dla pacjentek z rakiem piersi

Życie
poniedziałek, 29 maja 2023, 09:54
Z Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, że rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet - stanowi 23 proc. wszystkich nowotworów w tej grupie chorych.

Zobacz również