NaStyku.pl

Dzień Kobiet w Miejskim Klubie Seniora w Zgorzelcu

Może i seniorzy ale młodzi duchem. W Miejskim Klubie Seniora w Zgorzelcu zawsze dzieje się coś ciekawego. Tym razem mieszkanki naszego miasta świętowały Dzień Kobiet.
fot. MKS w Zgorzelcu
fot. MKS w Zgorzelcu

W radosnej atmosferze przy kawie,ciastku,lampce wina i muzyce członkinie Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu świętowały Dzień Kobiet.

Burmistrz Miasta Pan Rafał Gronicz złożył Paniom piękne życzenia i z pomocą trzech muszkieterów, wręczył czerwone róże. Uroczystość uświetniły swoim występem : Pani Kinga Bodnar, Kapela Tacy Sami i nasz klubowy zespół Młodzi Duchem. Było dużo humoru, radości i uśmiechu. Wiele z nich wywołała również okolicznościowa wystawa, opowiadająca o cechach kobiet. Panie nie zapomniały też o nadchodzącym święcie mężczyzn. Panowie otrzymali tajemnicze podarunki - informują seniorzy. 

Paniom również życzymy wszystkiego dobrego! 

fot. Miejski Klub Seniora w Zgorzelcu (7)

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również