NaStyku.pl

Działania MOPS w okresie zagrożenia

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zgorzelcu apeluje o pozostanie w domach, a także zaopatrzenie się w produkty żywnościowe, higieniczne i niezbędne leki, aby każdy kto może zapewnił sobie funkcjonowanie w trudnym czasie epidemii.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zgorzelcu
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zgorzelcu

Aktualnie ośrodek podejmuje działania polegające na wsparciu osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych, które nie są w stanie funkcjonować bez odpowiedniej pomocy. Osoby wymagające pomocy ośrodka oraz wszyscy realizujący bieżące sprawy proszeni są o kontakt telefoniczny bądź mailowy z jego pracownikami.

Wykaz numerów telefonów oraz adresów mailowych dostępny jest na stronie internetowej zgorzeleckiego MOPS-u. Placówka uruchomiła ponadto specjalny dyżurny numer telefonu 506 149 372, pod który można dzwonić do godz. 19:00 przez wszystkie dni tygodnia (włącznie z sobotami i niedzielami) lub mopszgorzelec@o2.pl.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Koronawirus: informacje Urzędu Miasta Zgorzelec

Trzech chorych na koronawirusa w powiecie zgorzeleckim

Życie
czwartek, 02 kwietnia 2020, 08:52
Na terenie powiatu zgorzeleckiego potwierdzono już 3 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Liczba ta w najbliższym czasie może wzrosnąć, ponieważ kolejnych 6 mieszkańców jest podejrzanych o zakażenie.
Urząd Skarbowy w Zgorzelcu.

Więcej czasu na złożenie PIT

Życie
środa, 01 kwietnia 2020, 09:59
Standardowo termin na złożenie rocznego zeznania PIT upływa 30 kwietnia. W tym roku deklaracje można jednak składać do końca maja.

Zobacz również