NaStyku.pl

Dwóch sklepowych złodziei usłyszało zarzuty

Dwóch mieszkańców powiatu zgorzeleckiego usłyszało zarzuty za kradzieże sklepowe. 26-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Pieńsku, a 47-latek przez policjantów z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy.
Policja / zdjęcie ilustracyjne
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Młodszy z mężczyzn usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej mniejszej wagi. Obu zatrzymanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Pieńsku realizując działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości przeciwko mieniu ustalili, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe. 26-latek w jednym z marketów na terenie Pieńska ukradł alkohol i wyszedł ze sklepu nie płacąc. Pracownik sklepu chciał go powstrzymać, ten jednak w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionej rzeczy użył wobec niego przemocy. Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej mniejszej wagi.

Tego samego dnia funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna podejrzany był o kradzież bombonierek w jednym z marketów w Zgorzelcu. Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży czekoladek o wartości ponad 500 zł.

Teraz za popełnione przestępstwa obu mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również