NaStyku.pl

Dozór i zakaz opuszczania kraju dla 43-letniego dilera

100 porcji handlowych marihuany nie trafi na miasto. Policjanci z grupy NYSA zatrzymali 43-latka, w mieszkaniu którego znaleźli narkotyki. Mężczyzna przyznał do stawianych mu zarzutów, a prokurator zastosował wobec niego dozór i zakaz opuszczania kraju.
Woreczki foliowe z marihuaną i tester narkotykowy / fot. KPP Zgorzelec
Woreczki foliowe z marihuaną i tester narkotykowy / fot. KPP Zgorzelec

Funkcjonariusze ze zgorzeleckiej grupy NYSA podejrzewali 43-latka o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. W mieszkaniu mężczyzny mundurowi zabezpieczyli woreczki z suszem roślinnym. Jak się okazało była to marihuana, z której można było przygotować ponad 100 działek handlowych.

Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego przyznał się do stawianych mu zarzutów. Policjanci na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od podejrzanego pieniądze. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju.

Za posiadanie środków odurzających lub psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat.

 Woreczki foliowe z marihuaną / fot. KPP Zgorzelec

Woreczki foliowe z marihuaną / fot. KPP Zgorzelec

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Odzyskany przez policjantów motocykl marki Honda / fot. KPP Zgorzelec

Odzyskano skradziony na terenie Niemiec motocykl i skuter

Życie
piątek, 03 lipca 2020, 11:58
Policjanci ze zgorzeleckiej grupy NYSA, na jednej z posesji w gminie Sulików, odnaleźli motocykl oraz skuter pochodzące z kradzieży na terenie Niemiec. Wartość odzyskanych pojazdów to prawie 8 tys. zł. Zatrzymano 32-latka, który odpowie za paserstwo.
Otwarta naczepa tira przewożącego kartony z workami na śmieci / fot. KPP Zgorzelec

Nieudany skok na tira... z workami na śmieci

Życie
piątek, 03 lipca 2020, 13:39
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali parę, która włamała się do naczepy samochodu ciężarowego i ukradła karton worków na śmieci. Teraz będą tłumaczyć się przed sądem.

Zobacz również