NaStyku.pl

Dozór i zakaz opuszczania kraju dla 43-letniego dilera

100 porcji handlowych marihuany nie trafi na miasto. Policjanci z grupy NYSA zatrzymali 43-latka, w mieszkaniu którego znaleźli narkotyki. Mężczyzna przyznał do stawianych mu zarzutów, a prokurator zastosował wobec niego dozór i zakaz opuszczania kraju.
Woreczki foliowe z marihuaną i tester narkotykowy / fot. KPP Zgorzelec
Woreczki foliowe z marihuaną i tester narkotykowy / fot. KPP Zgorzelec

Funkcjonariusze ze zgorzeleckiej grupy NYSA podejrzewali 43-latka o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. W mieszkaniu mężczyzny mundurowi zabezpieczyli woreczki z suszem roślinnym. Jak się okazało była to marihuana, z której można było przygotować ponad 100 działek handlowych.

Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego przyznał się do stawianych mu zarzutów. Policjanci na poczet przyszłych kar zabezpieczyli od podejrzanego pieniądze. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju.

Za posiadanie środków odurzających lub psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat.

 Woreczki foliowe z marihuaną / fot. KPP Zgorzelec

Woreczki foliowe z marihuaną / fot. KPP Zgorzelec

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Oznakowany radiowóz policji / zdjęcie ilustracyjne

Kontrolowali prędkość

Życie
piątek, 28 lutego 2020, 14:55
Policjanci ze zgorzeleckiej „drogówki” kontrolowali prędkość. W ciągu całego dnia skontrolowali 47 pojazdów. Dopuszczalną prędkość przekroczyło 26 kierowców. Przy okazji w ręce mundurowych wpadł mężczyzna, przy którym znaleziono narkotyki.
Jak prawidłowo myć ręce?

Koronawirus – nie w powiecie zgorzeleckim

Życie
piątek, 28 lutego 2020, 14:15
Strach przed koronawirusem dotarł do powiatu zgorzeleckiego. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgorzelcu jednak uspokaja. W naszym regionie nie odnotowano stwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Zobacz również

Pogadajmy o TYCH sprawach
Życie
czwartek, 27 lutego 2020, 09:22

Pogadajmy o TYCH sprawach

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, a wstydzicie się zapytać...