NaStyku.pl

Dozór dla złodzieja koparki

Policjanci odzyskali wartą 180 tys. zł koparkę. Maszyna została skradziona w jednej z miejscowości w gminie Bogatynia. Złodziejem okazał się 48-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego. Mężczyzna został objęty dozorem.
Skradziona koparka / fot. KPP Zgorzelec
Skradziona koparka / fot. KPP Zgorzelec

Funkcjonariusze ze zgorzeleckiej grupy „Nysa” wspólnie z kolegami z Komisariatu Policji w Bogatyni w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce, w którym może znajdować się skradziona koparka. Sprawca najpierw włamał się do maszyny, a później ukradł ją z jednej z posesji w gminie Bogatynia. Pokrzywdzony wycenił straty na kwotę 180 tys. zł. Podejrzenia mundurowych okazały się słuszne… Koparkę odnaleziono na terenie powiatu lubańskiego, zatrzymano też 48-latka podejrzanego o to przestępstwo.

Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi do 10 lat więzienia. Policjanci zabezpieczyli od podejrzanego pieniądze na poczet grożących mu przyszłych kar i grzywien. Natomiast prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Skradziona koparka / fot. KPP Zgorzelec

Skradziona koparka / fot. KPP Zgorzelec

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Ruszają remonty cząstkowe dróg

Ruszają remonty cząstkowe dróg

Życie
piątek, 26 lutego 2021, 10:35
Wydział Infrastruktury informuję o rozpoczęciu prac związanych z prowadzeniem remontów cząstkowych dróg gminnych i wewnętrznych na terenie miasta Zgorzelec.

Zobacz również