NaStyku.pl

Dolny Śląsk: Mężczyzna przebrał się za kobietę, kradł ze sklepu kosmetyki i gadżety erotyczne (WIDEO)

Mężczyzna, aby ukryć swoją tożsamość podczas dokonywania kradzieży w sklepach kosmetycznych przebrał się za kobietę. Kamuflaż jednak nie pomógł. Spowodował straty na 1500 złotych.
fot. KPP Złotoryja
fot. KPP Złotoryja

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Złotoryi. Dyżurny tamtejszej Komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży mienia w jednym ze sklepów z artykułami kosmetycznymi na terenie miasta. Z tego wynikało, że do sklepu weszła wysoka, szczupła kobieta, która brała artykuły z półek, a następnie chowała je do torebki. Pracownicy drogerii widząc to postanowili wezwać policję.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że sprawcą kradzieży nie była kobieta lecz mężczyzna. 45-letni mieszkaniec powiatu polkowickiego, aby nie zostać rozpoznanym zdecydował się na niecodzienne przebranie. Założył perukę z długimi włosami, ubrał sukienkę i wykonał staranny makijaż. Jak ustalili funkcjonariusze, przebrany za kobietę, w ciągu kilku dni dwukrotnie dokonał kradzieży w tym samym sklepie – relacjonuje młodszy aspirant Dominika Kwakszys ze złotoryjskiej policji.

Łączna wartość skradzionych przez niego kosmetyków i gadżetów erotycznych wynosi niemal 1500 złotych. Część mienia została odzyskana, a 45-latek trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Shutterstock

Nowoczesne terapie szansą dla pacjentek z rakiem piersi

Życie
poniedziałek, 29 maja 2023, 09:54
Z Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, że rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet - stanowi 23 proc. wszystkich nowotworów w tej grupie chorych.

Zobacz również