NaStyku.pl

Dni Zgorzelca 2019: Utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Przed nami finał Dni Zgorzelca 2019. To będą dwa dni zabawy, koncertów i artystycznych wydarzeń, ale też utrudnień w ruchu drogowym. Ul. Parkowa oraz ul. Wolności (łącznik prowadzący do Miejskiego Domu Kultury) będą zamknięte dla samochodów.
Uwaga! 22-24.06. utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej
Uwaga! 22-24.06. utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Kierowcy musza liczyć się z utrudnieniami w ruchu

Podczas finału Dni Miasta Zgorzelec przewidziane są zmiany w organizacji ruchu drogowego. Od godziny 6:00 w sobotę (22.06) do godzin porannych w poniedziałek (24.06) ul. Parkowa oraz ul. Wolności od skrzyżowania z ul. Partyzantów będą zamknięte dla ruchu pojazdów. Organizatorzy imprezy proszą o wyrozumiałość i zachęcają do przyjścia na teren imprezy pieszo.

Parkingi

Osobom, które spoza terenu miasta zmuszone są dojechać na finał Dni Miasta samochodem, organizatorzy polecają parkingi znajdujące się:

  • w Strefie Płatnego Parkowania (centralna część miasta) – przypominamy, że opłaty za parkowanie obowiązują tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00,
  • przy Centrum Sportowo Rekreacyjnym przy ul. Maratońskiej – parking jest płatny również w dni wolne od pracy.

Parkomaty w Zgorzelcu

Miejsca parkongowe i rozmieszczenie parkomatów w Zgorzelcu

Finał Dni Zgorzelca 2019

Finał Dni Zgorzelca 2019 program

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również