NaStyku.pl

Długi czerwcowy weekend w Zoo Goerlitz

8 czerwca 2023 w Boże Ciało Zoo Goerlitz czynne jest od 9:00 do 18:00.
fot. K.Janisz
fot. K.Janisz

Zwierzęta na wyciągnięcie ręki, liczne place zabaw oraz gry i zabawy przyrodnicze, dziko żyjące oraz domowe zwierzęta z całego świata, Stodoła Odkrywców, Dolina Łużycka, Świat Królików, Mostek Przygód, Australijskie Odludzie, Ogród Mangust, Bistro „Korytkowo”, wybieg lisów stepowych w Wiosce Tybetańskiej, a dla podniebienia pyszne potrawy z własnego baru „Korytkowo” z regionalnymi, ekologicznymi potrawami oraz wiele innych atrakcji czeka na Was w Zoo Goerlitz 365 dni w roku, także w Boże Ciało!

Zoo Goerlitz położone w Europamieście Zgorzelec-Goerlitz jest trzyjęzyczne. Tablice informacyjne przy wybiegach, gry i zabawy edukacyjne oraz pozostałe informacje dostępne są w języku polskim, niemieckim, i angielskim. Obsługa w kasie oraz w barze także może obsłużyć Was w j.polskim!

Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
Cennik:https://www.tierpark-goerlitz.de/pl/Preise.html 
tel. + 48 511 265 954+49 3581 66 93000

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci zabezpieczyli 160 działek metamfetaminy

Życie
wtorek, 16 lipca 2024, 09:47
W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

Zobacz również