NaStyku.pl

Czołowe zderzenie między Żarkami Średnimi a Żarską Wsią

W niedzielę po południu na drodze między Żarkami Średnimi a Żarską Wsią doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna poszkodowana osoba trafiła do szpitala.
fot. OSP Pieńsk
fot. OSP Pieńsk

Jak informuje OSP Pieńsk, w niedzielne popołudnie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochód osobych na trasie między Żarkami Średnimi a Żarską Wsią. Powodem kolizji było zignorowanie przez jednego z kierowców znaku STOP. 

Jedna poszkodowana osoba została przetransportowana do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z OSP Pieńsk z KP PSP w Zgorzelcu, policja oraz pogotowie ratunkowe. 

fot. OSP Pieńsk (2)

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również