NaStyku.pl

Chciała zabić. Zaatakowała nożem 34-letniego mężczyznę

Na trzy miesiące do aresztu trafiła 38-letnia kobieta, która dźgnęła nożem 34-letniego mężczyznę wychodzącego nad ranem z lokalu. Dramatyczne sceny rozegrały się w ubiegłą niedzielę na jednej z ulic w Bogatyni.
Amunicja zabezpieczona w mieszkaniu 38-latki / fot. KPP Zgorzelec
Amunicja zabezpieczona w mieszkaniu 38-latki / fot. KPP Zgorzelec

W ubiegłą niedzielę, 24 listopada, około godziny 5:00 przy ul. Chopina w Bogatyni nieznana wówczas kobieta zaatakowała nożem mężczyznę. Ofiarą był 34-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Ten z kilkoma ranami kłutymi klatki piersiowej został przewieziony do szpitala.

Dyżurny Komisariatu Policji w Bogatyni został powiadomiony o mężczyźnie dźgniętym nożem na jednej z ulic w mieście. Na miejsce skierowano policjantów. Jak wynikało ze wstępnych informacji, nieznana kobieta zaatakowała nożem wychodzącego pobliskiego lokalu 34-letniego mężczyznę – relacjonuje zdarzenie podkom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy KPP Zgorzelec.

W działania operacyjne zaangażowali się funkcjonariusze do Spraw Odzyskiwania Mienia „NYSA” z wydziału kryminalnego zgorzeleckiej komendy, którym udało się zatrzymać 38-letnią mieszkankę powiatu zgorzeleckiego podejrzewaną usiłowanie zabójstwa.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego zabezpieczyli w pobliżu miejsca zdarzenia nóż, którym posłużyła się zatrzymana. Natomiast w trakcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez kobietę ujawniono 11 sztuk amunicji do broni palnej – kontynuuje policjantka.

Kobiecie przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec niej trzymiesięczny areszt. Grozi jej kara więzienia na czas nie krótszy niż 8 lat, kara 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Odzyskany sprzęt / fot. KPP Zgorzelec

Włamywacze zatrzymani. Czekał na nich właściciel obiektu

Życie
piątek, 29 maja 2020, 09:04
Sporo lat za kratami grozi trzem mężczyznom, którzy dwukrotnie włamali się do jednego ze zgorzeleckich obiektów użytkowych. Za drugim razem właściciel przygotował zasadzkę. Ujął złodziei na gorącym uczynku.

Zobacz również