NaStyku.pl

Był poszukiwany przez policję, ukrywał się w… kominie

W nieczynnym kominie ukrywał się przed policjantami 40-latek poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna ma do "odsiadki" 300 dni za popełnione przestępstwa i niezapłaconą grzywnę. Udowodniono mu także kradzieże paliwa i artykułów spożywczych.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego i Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zatrzymali 40-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna ma do odbycia 300 dni kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa i niezapłaconą karę grzywny.

Mundurowi na podstawie posiadanych informacji udali się do jednej z miejscowości w regionie, gdzie miał ukrywać się poszukiwany. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych w ukrytej części strychu w nieczynnym kominie znaleziono ukrywającego się mężczyznę. Zatrzymany był bardzo zdziwiony, ponieważ jak twierdził była to dobra kryjówka. 40-latek został przewieziony do zgorzeleckiej komendy – informuje podkom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy KPP Zgorzelec.

Wszystko wskazuje na to, że 40-latek spędzi za kratkami dużo więcej czasu. Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego udowodnili mu kilka kradzieży paliwa i artykułów spożywczych o łącznej wartości niemal 9,5 tys. zł oraz kierowanie pojazdem pomimo prawomocnego zakazu sądowego.

Podejrzany trafił już do aresztu, a za swoje czyny odpowie przed sądem.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Symboliczny pogrzeb węgla brunatnego pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego - zdjęcie nr 24

Dolnośląski Alarm Smogowy: Brunatne dopalacze z Bogatyni nadal w sprzedaży

Życie
poniedziałek, 21 października 2019, 16:35
Pełnomocnik Rządu ds. Programu „Czyste Powietrze” oraz Dolnośląski Alarm Smogowy wzywają Kopalnię Turów do zaprzestania sprzedaży detalicznej węgla brunatnego. Pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego zorganizowali specjalny happening.

Zobacz również