NaStyku.pl

Był pod wpływem narkotyków i kierował mimo sądowego zakazu

31-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego wsiadając za kierownicę seata popełnił dwa przestępstwa. Pierwsze polegało na złamaniu trzech sądowych zakazów prowadzenia pojazdów. Drugie na kierowaniu pod wpływem narkotyków.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy podczas wieczornej służby na terenie miasta zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Seat. Po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych okazało się ,że mężczyzna posiada trzy czynne zakazy prowadzenia pojazdów.

Z uwagi na zachowanie kierującego policjanci zbadali go testerem narkotykowym, który wykazał, że 31-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego jest pod wpływem metamfetaminy - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu.

Teraz za swoje czyny kierujący odpowie przed sądem. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności oraz nawet dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również