NaStyku.pl

Był kompletnie pijany. Prowadził w takim stanie i jeszcze ukradł kostkę brukową, którą przewoził autem

Może to alkohol dodał 25-latkowi animuszu, bo uznał za świetny pomysł kradzież kostki brukowej. W dodatku w stanie upojenia postanowił przewieźć ją samochodem. Szybko wpadł w ręce policji i teraz musi liczyć się z konsekwencjami.
KPP Zgorzelec
KPP Zgorzelec

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED z Wydziału Ruchu Drogowego podczas służby na terenie gminy Zgorzelec zauważyli pojazd marki Volkswagen, który miał otwarty bagażnik. Tym większe było ich zdziwienie, gdy okazało się, że z tego bagażnika wystaje paleta z kostką brukową. Kierujący został zatrzymany do kontroli drogowej.

Podczas podjętych czynności okazało się, że kostka została skradziona z pobliskiego placu. Funkcjonariusze ustalili właściciela skradzionego mienia, który jego wartość wycenił na 300 zł. Dodatkowo od kierującego policjanci wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie niemal 2,5 promila alkoholu - infromuje kom. Agnieszka Goguł z KPP w Zgorzelcu.

25-latek za kradzież cudzego mienia został ukarany mandatem. Może to alkohol dodał mu animuszu i uznał, że zabranie palety kostki brukowej to świetny pomysł. Natomiast za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu oprócz punktów karnych, grzywny i zakazu kierowania pojazdami, do 2 lat pozbawienia wolności.

Aktualna ocena: 1,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również