NaStyku.pl

Burmistrz Zgorzelca Patronem Honorowym konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego

W poniedziałek Burmistrz Miasta Zgorzelca, Rafał Gronicz, objął Patronatem Honorowym najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w regionie - Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego.
Materiały prasowe FL Group
Materiały prasowe FL Group

Dzięki decyzji Burmistrza Zgorzelec dołączył do grona siedmiu innych miast, które aktywnie wspierają działalność konkursu.

Wybory Miss Polonia powracają na Dolny Śląsk po czterech latach przerwy, a organizatorzy konkursu od początku angażują w swoje działania największe i najbardziej znane miasta w województwie. Wyjątkowe wydarzenie swoim patronatem objął również Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Cezary Przybylski. Zaangażowanie w wybory regionalnych władz umożliwia realizację najważniejszego celu konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego - promowanie bogatej tradycji, historii i kultury naszego regionu.

W liście potwierdzającym udzielenie Patronatu Honorowego konkursowi Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego, zastępca Burmistrza, Pan Radosław Baranowski, życzył powodzenia wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia. Do nawiązania współpracy odniósł się także organizator konkursu, Paweł Zabilski: Bardzo się cieszymy, że Burmistrz Zgorzelca, Pan Rafał Gronicz zgodził się objąć Patronatem Honorowym konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. To dla nas bardzo ważne, aby poprzez organizację wyborów zaangażować się w działania promujące ciekawe miejsca znajdujące się w naszym regionie i jesteśmy pewni, że Patronat Burmistrza Miasta Zgorzelca bardzo nam w tym pomoże.

Wybory Miss Polonia to najstarszy w Polsce konkurs piękności, który w tym roku obchodzi swoje 90-lecie. Z okazji swojego jubileuszu zorganizowany zostanie na niespotykaną dotąd skalę. Finalistki wybrane zostaną nie tylko na podstawie swojego wyglądu, lecz również inteligencji, osobowości i siły charakteru. Dzięki temu będą mogły godnie reprezentować swoje województwo na licznych imprezach towarzyszących, takich jak warsztaty promujące kulturę regionu i akcje charytatywne.  

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również