NaStyku.pl

Bohaterów Getta w Zgorzelcu z lotu ptaka

Zobacz, jak ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu wygląda z lotu ptaka. Magistrat publikuje nagranie z wizyty na placu budowy i informuje o kolejnych utrudnieniach.
Od 2 grudnia 2019 utrudniania na ul.Boh. Getta w Zgorzelcu
Od 2 grudnia 2019 utrudniania na ul.Boh. Getta w Zgorzelcu

Trwa rewitalizacja ul. Bohaterów Getta w Zgorzelcu. Ta położona w centrum miasta ulica po przebudowie ma stać się miejscem spotkań i życia społecznego, pełniąc jednocześnie funkcję centrum usługowo - gastronomiczno - handlowego. Zanim to jednak nastąpi mieszkańcy Śródmieścia muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość i przygotować na kolejne utrudnienia w ruchu.

Z uwagi na konieczność wykonania robót drogowych i budowlanych u zbiegu ulic Okrzei i Bohaterów Getta, wykonawca planuje od poniedziałku – 2 grudnia – zamknięcie wjazdu do PWiK „Nysa” oraz podwórek kamienic południowej strony ul. Boh. Getta oraz Langiewicza i Sienkiewicza dla wszystkich pojazdów prywatnych, ciężarowych i budowlanych – informuje Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji Urzędu Miasta Zgorzelec.

Z uwagi na funkcjonowanie firm, wywóz nieczystości oraz bezpieczeństwo wjazd i wyjazd będzie każdorazowo udostępniany dla samochodów służbowych oraz dostawczych. Pojazdy specjalne służb uprzywilejowanych będą miały nieograniczony dojazd.

Tak wygląda Bohaterów Getta z lotu ptaka

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Perfumy / zdjęcie ilustracyjne

7,5 roku więzienia za kradzież perfum

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 13:15
W ciągu dwóch miesięcy wyniósł z drogerii perfumy o łącznej wartości 9 tys. zł. Grozi mu do 7,5 roku więzienia.
Straż Graniczna / fot. NOSG

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 11:11
Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca zatrzymali wczoraj Polaka, który poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości. Za przestępstwa narkotykowe i groźby karalne trafi na 14 miesięcy do zakładu karnego.

Zobacz również