NaStyku.pl

Bogatynia: Zatrzymani za posiadanie i udzielanie narkotyków

Policjanci z Bogatyni zatrzymali 42-latkę, której udowodnili posiadanie narkotyków. Podjęte w tej sprawie czynności doprowadziły również do zatrzymania 30-latka. Teraz oboje staną przed sądem.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej funkcjonariusze z bogatyńskiego komisariatu zatrzymali kobietę podejrzewaną o posiadanie narkotyków. W wyniku przeszukania funkcjonariusze ujawnili przy 42-latce woreczki foliowe z suszem roślinnym, krystaliczną substancją i tabletkami. Przeprowadzone badania wykazały, że była to marihuana, metamfetamina i tabletki ekstazy. Kobieta usłyszała już zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za który grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Dalsze czynności w tej sprawie pozwoliły na zatrzymanie 30-latka, który usłyszał prokuratorski zarzut za udzielanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej środków odurzających innej osobie. Za taki czyn grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Teraz zarówno kobieta jak i mężczyzna odpowiedzą przed sądem. 

Zobacz też: 

Bogatynia: Ukradli puszkę WOŚP, alkohol i artykuły spożywcze

Na podwójnym gazie przez Dolny Śląsk. Został zatrzymany w Zgorzelcu

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. OSP Pieńsk

Pożar domu jednorodzinnego w Dłużynie Dolnej

Życie
czwartek, 26 stycznia 2023, 09:31
W czwartek przed godziną 6 rano doszło do rozległego pożaru domu jednorodzinnego w Drużynie Dolnej. Mimo szybkiej akcji strażaków z powiatu zgorzeleckiego, piątro budynku uległo spaleniu. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
LO w Zgorzelcu

Śniadeccy szkołą olimpijczyków

Życie
czwartek, 26 stycznia 2023, 09:13
Dobre przygotowanie do Olimpiady Historycznej wymaga zapamiętania dużej ilości faktów i dat, ale nie tylko.

Zobacz również