NaStyku.pl

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Rysopis: wzrost 170cm, sylwetka średnia, włosy długie kasztanowe proste, oczy koloru niebieskiego, nos prosty krótki, uszy normalne, uzębienie pełne, znaki szczególne - wgłębienie kości policzkowej strony prawej pod powieką powstałe w wyniku urazu. Ubrana w płaszcz koloru jasnobrązowego.

W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o zaginionej kobiecie prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Bogatyni pod numerem telefonu 47 87 321 20, bądź z Komendą Powiatową Policji w Zgorzelcu pod numerem: 47 87 322 00 lub pod numerem alarmowym 112.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci zabezpieczyli 160 działek metamfetaminy

Życie
wtorek, 16 lipca 2024, 09:47
W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 33-latka podejrzewanego o posiadanie środków psychotropowych.

Zobacz również