NaStyku.pl

Bogatynia: Policjanci po pościgu zatrzymali 42-latka

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni po pościgu zatrzymali kierującego pojazdem marki BMW. 42-latek nie zatrzymując się do kontroli drogowej popełnił przestępstwo za które teraz odpowie przed sądem.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni podczas nocnej służby zauważyli pojazd marki BMW, którego kierujący na ich widok przyśpieszył. Funkcjonariusze próbowali zatrzymać go do kontroli drogowej, ten jednak pomimo nadawanych mu sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania kontynuował jazdę. Podczas ucieczki uszkodził oponę, po chwili zatrzymał pojazd i zaczął uciekać pieszo. Po kilkudziesięciu metrach został zatrzymany.

42-latek trafił do zgorzeleckiej komendy, a samochód na policyjny parking.vTeraz mężczyzna za popełnione czyny odpowie przed sądem. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz 15 punktów karnych. Policjanci apelują do kierujących o przemyślane zachowanie podczas prowadzenia pojazdów - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również