NaStyku.pl

Bogatynia: Nieletni złodziej ukradł elektronarzędzia i rower

Policjanci z Bogatyni zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego na terenie gminy Bogatynia. Sprawcą okazał się 16-latek. Nastolatek na terenie Niemiec ukradł też rower.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni w wyniku pracy operacyjnej wytypowali, a następnie zatrzymali nieletniego podejrzanego o włamanie do pomieszczenia gospodarczego na terenie gminy Bogatynia.

Sprawca pokonując zabezpieczenie kłódki wszedł do środka i skąd dokonał zaboru w celu przywłaszczenia piły łańcuchowej oraz szlifierki kątowej o łącznej wartości 1,5 tysiąca złotych. 16-letni mężczyzna podejrzany o kradzież z włamaniem został zatrzymany w czasie gdy jechał na skradzionym na terenie Niemiec rowerze, a następnie trafił na komisariat.

Tam podczas prowadzonych czynności usłyszał stosowne zarzuty. Jak ustalono wartość skradzionego roweru pokrzywdzony oszacował na kwotę blisko 3 tysięcy złotych. Nieletni za popełnione czyny odpowie przed sądem.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również