NaStyku.pl

Bogatynia: Kradł szczoteczki do zębów. Recydywista trafi znów do więzienia

Policjanci z Bogatyni zatrzymali 29-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe. Jego łupem padły szczoteczki do zębów. Mężczyzna już wcześniej za podobne przestępstwo odbywał karę więzienia. Znów trafi za kraty.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Kradzieże sklepowe to zmora sprzedawców. Przestępcy wykorzystując nieuwagę pracowników sklepów wychodzą z towarem nie płacąc. Zapominają jednak, że większość z nich znana jest zarówno policji, jak i pracownikom ochrony. W ramach prowadzonych czynności procesowych i operacyjnych funkcjonariuszom udaje się zatrzymać większość z nich. 

Tym razem po raz kolejny, policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni, zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieżesklepowe. 29-latek wykorzystując nieuwagę obsługi jednej z drogerii w Bogatyni wyniósł rożnego rodzaju szczoteczki do zębów. Wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 700 złotych - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu. 

Sprawca za popełnione czyny usłyszał już zarzut. W związku z tym, że był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu za które odbył karę więzienia, teraz działając w warunkach recydywy grozi mu do 7,5 roku wiezienia.

Zobacz też: 

Zgorzelec: Afgańczycy próbowali nielegalnie przekroczyć granicę

Policjanci przejęli niemal kilogram narkotyków i zlikwidowali uprawę konopi

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. J.Droś

Sukces młodzieży z MDP Ruszów w OTWP

Życie
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:42
W dniach 8-9 czerwca 2024 w Gąsawie i Biskupinie (woj. kujawsko – pomorskie) odbył się 46 finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Zobacz również