NaStyku.pl

Bogatynia: Kobieta została ugodzona nożem

Jak podaje portal Bogatynia.info.pl w środę, 28 lutego, na ul. Zamoyskiego w Bogatyni jedna z mieszkanego tego miasta została ugodzona nożem. Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo.
fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Do zdarzenia miało dojść w okolicach ulicy Zamoyskiego w Bogatyni, gdzie jedna z mieszkanego tej miejscowości została ugodzona nożem. 

Prokuratura Rejonowa w Zgorzelcu nadzoruje śledztwo w sprawie usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu pokrzywdzonej. Wraz z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu realizowane są działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności sprawy.  Dotychczasowe ustalenia wskazują, że do zdarzenia doszło w trakcie awantury domowej. Zatrzymano jedną osobę. W najbliższym czasie zostaną przeprowadzone czynności procesowe z jej udziałem - informuje Tomasz Czułowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również