NaStyku.pl

Bogatynia: 40-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 40-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego za posiadanie narkotyków. Mężczyzna posiadał metamfetaminę i marihuanę.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy podczas służby na terenie Bogatyni podjęli czynności służbowe wobec 40-letniego mężczyzny. Jak się okazało miał przy sobie woreczek foliowy z krystaliczną substancją. Natomiast w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli worek z suszem roślinnym.

Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego trafił do zgorzeleckiej komendy. Przeprowadzone badania wykazały, że zabezpieczone kryształki to metamfetamina, a susz to marihuana w ilości prawie 200 gramów.

Teraz podejrzanemu za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również