NaStyku.pl

Bezpieczniej na Kościuszki w Zgorzelcu

Dla tych, którzy jojczą na przebudowę ulicy Kościuszki... że za wąsko, że będą utrudnienia dla kierowców, że będzie się gorzej jeździło. Że kto to widział i jak to tak...
Po przebudowie ulicy Kościuszki... będzie bezpieczniej
Po przebudowie ulicy Kościuszki... będzie bezpieczniej

Przebudowa Kościuszki Zgorzelec

 

Ano tak! Przebudowa ulicy Kościuszki w sposób kategoryczny poprawi bezpieczeństwo tak pieszych jak i zmotoryzowanych użytkowników tej drogi. Nieco węższa szerokość jezdni wymusi na kierowcach dostosowanie prędkości do warunków, czyli mówiąc wprost spowolnienie! Nowe oświetlenie ulicy sprawi, że dużo bezpieczniej będą się też mogli czuć piesi, których po prostu będzie widać! Usunięcie starych, zmurszałych akacji to zażegnanie groźnych sytuacji, do których już dochodziło, gdy powalone przez wichurę drzewa upadały na jezdnię. Przebudowa to również ułatwienia dla rowerzystów, którzy po zaplanowanych tam ścieżkach rowerowych będą się mogli poruszać bezkolizyjnie wobec pieszych i przede wszystkim bezpiecznie. A kogo to nie przekonuje... Zrobiliśmy research po zgorzeleckich portalach internetowych, które funkcjonują dłużej, niż NaStyku.pl i mamy dla Was 20 argumentów NIE DO PODWAŻENIA! Popatrzcie...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zdjęcie poglądowe placu zabaw z urządzeniami sprawnościowymi

Otwarta Strefa Aktywności w Sulikowie

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 13:09
Jeszcze w tym roku przy istniejącym placu zabaw w Sulikowie zostanie wybudowana "Otwarta Strefa Aktywności". Gmina Sulików pozyskała środki zewnętrzne w wysokości 50 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zatrzymany przez policjantów kierowca Peugeota / fot. KPP Zgorzelec

Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących przepisy

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 11:17
Policjanci ostrzegają. Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących bezpieczeństwo! Każdy kilometr więcej, niesprawne technicznie auto, brak uprawnień i lekkomyślność kierowców może doprowadzić do tragedii.

Zobacz również

Policja
Życie
środa, 22 maja 2019, 09:47

Pościg za kierowcą VW

Uciekał przed policją, brawurową jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników...