NaStyku.pl

Atrakcje na bal karnawałowy – jak skutecznie urozmaicić każdą imprezę?

Karnawał trwa, a wraz z nim mają miejsce liczne imprezy, na których spotkać można się z różnego rodzaju atrakcjami. Organizatorzy tego typu eventów stają na głowie, by skutecznie zaskoczyć zaproszonych gości swoją kreatywnością.
hat
hat

Brakuje Ci pomysłu na udaną imprezę karnawałową? Nic straconego! Poniżej przedstawiamy kilka sprawdzonych metod na rozruszanie nawet najnudniejszych przyjęć w historii. Przekonaj się, że niewielkim nakładem sił i finansów możesz zorganizować niezapomnianą i przede wszystkim udaną zabawę.

Imprezy karnawałowe bywają różne. Można zorganizować zabawę tematyczną, klasyczny bal przebierańców lub wenecką maskaradę. Nawet najbardziej oryginalny pomysł okaże się jednak chybiony, gdy nie przygotujemy dla gości odpowiednich atrakcji. Co zatem rozrusza każde towarzystwo?

 

Fotobudka

Wiele osób pewnie złapie się teraz za głowę i uzna, że fotobudka to jednej z najmniej oryginalnych pomysłów na urozmaicenie imprezy karnawałowej. Owszem, fotobudki stały się bardzo popularne, ale nie oznacza to, że nie są już atrakcyjne. Od lat tego typu atrakcja zawsze cieszy się wzięciem. Bez względu na typ imprezy, na jakiej pojawiają się te urządzenia, zawsze oblegane są przez tłumy gości. Dziś zresztą nie trzeba decydować się na klasyczną budkę do zdjęć. Możliwości techniczne sprawiły, że do wyboru jest wiele ciekawych wariantów tej zabawy, m.in. interaktywne lustro do selfie, gifbudka, fotobudka w tylu retro czy fotomozaika. Tego rodzaju atrakcje ma swojej ofercie Fotobudka Wrocław Fotoboxik. Jeśli zależy nam na tym, by goście świetnie bawili się na imprezie karnawałowej, to zamówienie fotobudki może okazać się strzałem w dziesiątkę.

 

Pokaz sztuczek barmańskich

Jeśli tempo imprezy zaczyna opadać, warto wówczas na nowo przywrócić je na właściwy tor. Można to zrobić, serwując gościom różnego rodzaju show, np. pokaz sztuczek barmańskich. Wystarczy wynająć profesjonalnego barmana, który w akompaniamencie wcześniej przygotowanej muzyki pokaże, jak efektownie i efektywnie wykonać fantastyczne drinki. Niech uwaga zaproszonych gości na chwilę skupi się na jednym bohaterze. Jego popisy na pewno zostaną docenione, a uczestnicy imprezy będą mieli okazję zobaczyć na własne oczy coś interesującego i intensywnego!

 

Lampiony

Puszczanie lampionów to atrakcja, która bardziej kojarzy nam się z weselami. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać ją również podczas imprezy karnawałowej. Bywa, że goście potrzebują trochę oddechu od tańców i zabaw. Chwilowe wyjście na zewnątrz w celu wypuszczenia swojego lampionu będzie dobrą okazją do złapania oddechu. Jednocześnie zapewnimy gościom moment odpoczynku i ciekawe doświadczenie emocjonalne. Widok kilkudziesięciu lampionów na ciemnym niebie potrafi zachwycić!

 

Zabawy angażujące gości

Trudno wyobrazić sobie, by goście całą noc spędzili na tańcach. Nawet najwięksi mistrzowie parkietu prędzej czy później opadną z sił. Warto więc zastanowić się nad alternatywnymi zabawami, które zaangażują gości, a jednocześnie dadzą im możliwość chwilowego odpoczynku. Pomysłów jest naprawdę wiele. Spróbuj zorganizować konkurs w stylu „Jakiej to melodii”, zorganizuj karaoke lub namów chętne pary do klasycznego już tańca z balonikiem. Dla zwycięzców tego rodzaju konkursów przygotuj odpowiednią nagrodę. Każde urozmaicenie na pewno zostanie dobrze odebrane przez uczestników zabawy.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Oznakowany radiowóz policji / zdjęcie ilustracyjne

Kontrolowali prędkość

Życie
piątek, 28 lutego 2020, 14:55
Policjanci ze zgorzeleckiej „drogówki” kontrolowali prędkość. W ciągu całego dnia skontrolowali 47 pojazdów. Dopuszczalną prędkość przekroczyło 26 kierowców. Przy okazji w ręce mundurowych wpadł mężczyzna, przy którym znaleziono narkotyki.
Jak prawidłowo myć ręce?

Koronawirus – nie w powiecie zgorzeleckim

Życie
piątek, 28 lutego 2020, 14:15
Strach przed koronawirusem dotarł do powiatu zgorzeleckiego. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Zgorzelcu jednak uspokaja. W naszym regionie nie odnotowano stwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Zobacz również

Pogadajmy o TYCH sprawach
Życie
czwartek, 27 lutego 2020, 09:22

Pogadajmy o TYCH sprawach

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, a wstydzicie się zapytać...