NaStyku.pl

Ankieterzy zapukają do drzwi mieszkańców Zgorzelca. O co zapytają?

Urząd Miasta Zgorzelec poinformował, że do w najbliższych dniach do drzwi mieszkańców mogą zapukać ankieterzy, którzy będą zbierać informacje dotyczące wykorzystania źródeł energii w mieście.
Mieszkanie / zdjęcie ilustracyjne
Mieszkanie / zdjęcie ilustracyjne

W związku z prowadzonymi pracami nad opracowaniem „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Zgorzelec”, w najbliższych dniach (począwszy od 3 sierpnia br.) do drzwi Państwa domów zapukają przedstawiciele (ankieterzy) firmy GSA GRANEKO Andrzej Grzywaczewski, ul. Nad Potokiem 27a/12, 60-639 Poznań w celu uzyskania informacji dotyczących wykorzystania źródeł energii w Mieście Zgorzelec. Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory i pełnomocnictwo Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Zebranie informacji poprzez wypełnienie ankiety jest niezbędne w celu opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Zgorzelec. Wykonanie rzetelnej inwentaryzacji emisji gazów cieplarnianych z obszaru gminy, opartej na jej bilansie energetycznym, musi obejmować budynki publiczne i mieszkalne, transport, gospodarkę odpadami oraz przemysł i usługi. Sporządzenie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej jest konieczne, by Gmina Miejska Zgorzelec mogła ubiegać się o pozyskanie funduszy unijnych.

Biorąc pod uwagę powyższe, proszę o czynny udział i pomoc ankieterom firmy GSA GRANEKO w wypełnieniu ankiet. Pozyskane dane będą służyły tylko i wyłącznie do opracowania planu i nie będą przetwarzane zarówno przez gminę, jak i przez wykonawcę. Można też wydrukować oraz wypełnić ankietę wcześniej i wręczyć ją ankieterowi lub przesłać na adres: a.skoczylas@zgorzelec.eu lub gsa@onet.eu

Dziękujemy Państwu za udział w wypełnianiu ankiet i pomoc w opracowaniu Planu.

Ankieta dotycząca wykorzystania źródeł energii w Mieście Zgorzelec

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Poszukiwani opiekunowie prawni

Nabór na opiekuna prawnego

Życie
czwartek, 06 sierpnia 2020, 16:06
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zgorzelcu poszukuje kandydatów na opiekunów prawnych dla osób całkowicie ubezwłasnowolnionych.
szybka gotówka

Sposób na nieprzewidziane wydatki? Pożyczka online!

Życie
wtorek, 04 sierpnia 2020, 12:21
Szukasz sposobu na szybką gotówką? Jest na to rozwiązanie - pożyczki online! Brak konieczności wizyty w placówce pożyczkodawcy oraz mniejsze formalności związane z jej zaciągnięciem to tylko niektóre z zalet.

Zobacz również