NaStyku.pl

Amfa i koka w samochodowej skrytce

Kolejne narkotyki nie trafią na „czarny rynek”. Krajowa Administracja Skarbowa poinformowała o udaremnieniu przemytu w okolicy Jędrzychowic. Amfetamina i kokaina były ukryte w samochodowej skrytce.
Narkotyki znajdowały się w specjalnej skrytce pod podłogą samochodu / fot. KAS
Narkotyki znajdowały się w specjalnej skrytce pod podłogą samochodu / fot. KAS

Na początku lipca w pobliżu Jędrzychowic funkcjonariusze Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego oraz Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Towarzyszący mundurowym pies wykrył, że w pojeździe znajdują się narkotyki. I rzeczywiście tak było, pod podłogą w specjalnie przygotowanej skrytce znaleziono płyną amfetaminę i kokainę. Czarnorynkową wartość narkotyków oszacowano na kwotę ponad 2 mln zł.

Powyższy czyn został zakwalifikowany jako złamanie przez kierowcę przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wobec kierowcy zastosowano środek zapobiegawczy w postaci aresztu na okres 3 miesięcy.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również