NaStyku.pl

8 lat więzienia dla 24 latka za liczne kradzieże i włamania

W wyniku pracy operacyjnej policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 24-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości listem gończym i kilkunastoma zarządzeniami o zatrzymaniu.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Za mężczyzną wystawiony był list gończy oraz kilkanaście zarządzeń o zatrzymaniu i doprowadzeniu do aresztu celem odbycia łącznie prawie 8 lat pozbawienia wolności. 24-latek wielokrotnie notowany był za kradzieże oraz kierowanie pojazdem pomimo sądowego zakazu.

Poszukiwany trafił do zgorzeleckiej komendy, gdzie w wyniku analizy prowadzonych postępowań usłyszał kolejne zarzuty. Miedzy innymi podejrzany jest o włamania do samochodów ciężarowych i marketu oraz prowadzenie pojazdu wbrew sądowemu zakazowi.

Teraz na wyroki za popełnione przestępstwa będzie oczekiwał w więzieniu.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również