NaStyku.pl

7,5 roku więzienia za kradzież perfum

W ciągu dwóch miesięcy wyniósł z drogerii perfumy o łącznej wartości 9 tys. zł. Grozi mu do 7,5 roku więzienia.
Perfumy / zdjęcie ilustracyjne
Perfumy / zdjęcie ilustracyjne

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przedstawili 36-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego 9 zarzutów kradzieży perfum. Mężczyzna w przeciągu dwóch miesięcy ukradł pachnidła o łącznej wartości niemal 9 tys. zł.

Wchodził do jednej z drogerii na terenie gminy i wykorzystując nieuwagę ekspedientek zabierał z półki perfumy, po czym wychodził nie płacąc za towar. Wpadł w ręce policjantów i teraz przed sądem odpowie za popełnione czyny – informuje podkom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy KPP Zgorzelec.

36-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, dlatego będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

MPGK Zgorzelec

Ważna informacja dla właścicieli nieruchomości niezamieszkałych

Życie
piątek, 25 września 2020, 10:15
Burmistrz Miasta Zgorzelec informuje, że zgodnie z uchwałą Rady Miasta Zgorzelec nr 180/2020 z dnia 21 sierpnia 2020 r. zmienione zostały zasady odbioru odpadów z nieruchomości niezamieszkałych, na których jednak powstają odpady komunalne.

Zobacz również